O nas

PCBEST s.c. jest firmą zajmującą się wytwarzaniem oprogramowania do zarządzania firmą. Nasz sztandarowy produkt to System Finansowo-Księgowy SFINKS, który już w podstawowej wersji zawiera znacznie więcej możliwości niż zwykle oferuje się w tego typu systemach. System sprawdził się w wielu firmach różnych branż od niewielkich spółek po duże i znane na rynku przedsiębiorstwa.

Ciekawą ofertę mamy dla budżetu - jest to specjalna wersja programu skrojona dokładnie na miarę potrzeb jednostek budżetowych z wszystkimi niezbędnymi niuansami. Wśród budżetowych użytkowników znajdują się wszystkie Izby Administracji Skarbowej (16). System obsługuje budżet zadaniowy, dział logistyki i wszystkie inne stanowiska w jednostce budżetowej, które potrzebują informacji o planach, umowach, zaangażowaniu i bieżącym wykonaniu budżetu.

Biura rachunkowe mogą u nas liczyć na system w specjalnej wersji pozwalającej na prowadzenie wielu niezależnych ksiąg rachunkowych jednocześnie.

Firmy znajdą w SFINKSie nie tylko wszystkie niezbędne elementy księgowości, ale również doskonałe narzędzie do analizy danych, windykacji należności. System służy nie tylko spełnieniem wymogów formalnych. System łamie ograniczenia Ustawy o Rachunkowości nie naruszając jej, co pozwala na znacznie więcej.

Wszyscy użytkownicy mogą liczyć na wiele rozwiązań ergonomicznych ułatwiających pracę jak schowki księgowe, automaty rozliczeniowe, księgowania okresowe czy na przykład automatyczny odczyt i dekretowanie wyciągów bankowych w sposób, który dla wielu może zastąpić oferowane przez banki kosztowne systemy obsługi płatności masowych.

Naszą ambicją jest szybkie reagowanie nie tylko na zmiany przepisów, ale również na uwagi klientów. Potwierdzić z pewnością to mogą najstarsi nasi klienci, którzy używają SFINKSa już 30 lat!

JPK? Nam nie straszny. Jest w systemie od pierwszej chwili, gdy był wymagany. Mamy również JPK dla mniejszych firm. Program do obsługi Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów również jest wyposażony w obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (także w wersji dla biur rachunkowych).

Możliwości firmy to nie tylko SFINKS, ale również potencjał zespołu projektantów i programistów, dzięki któremu możemy wykonać w konkurencyjnej cenie i terminie aplikację na indywidualne życzenie klienta. Powstało wiele takich systemów, część zupełnie niezależnych a część rozwijających w kierunku indywidualnych potrzeb klienta podstawowe nasze systemy.

Klienci mają stałe wsparcie telefoniczne oraz internetowe, a w razie takiej potrzeby również bezpośrednio w swojej siedzibie.

Do dyspozycji klientów jesteśmy w naszym biurze PC-BEST ul.Cukrowa 49/2, 71-004 Szczecin, tel/fax 91 4882288
oraz w Świdniku (firma partnerska) PCBEST Świdnik ul. Kamińskiego 15/37, 21-040 Świdnik tel/fax 81 7512169.