O nas

PCBEST s.c. jest firmą zajmującą się wytwarzaniem oprogramowania do zarządzania firmą. Nasz sztandarowy produkt to System Finansowo-Księgowy SFINKS, który już w podstawowej wersji zawiera znacznie więcej możliwości niż zwykle oferuje się w tego typu systemach. System sprawdził się w wielu firmach różnych branż od niewielkich spółek po duże i znane na rynku przedsiębiorstwa.

Ciekawą ofertę mamy dla budżetu - jest to specjalna wersja programu skrojona dokładnie na miarę potrzeb jednostek budżetowych z wszystkimi niezbędnymi niuansami. Ponad 300 Urzędów Skarbowych, wszystkie Izby Skarbowe i 15 z 16 Urzędów Kontroli Skarbowej używa właśnie SFINKSa w swojej pracy. SFINKS jest używany w jednostkach objętych pilotażowym wdrożeniem budżetu zadaniowego i zawiera niezbędne mechanizmy do jego prowadzenia.

Biura rachunkowe mogą u nas liczyć na system w specjalnej wersji pozwalającej na prowadzenie wielu niezależnych ksiąg rachunkowych jednocześnie.

Firmy znajdą w SFINKSie nie tylko wszystkie niezbędne elementy księgowości, ale również doskonałe narzędzie do analizy danych, windykacji należności.

Wszyscy użytkownicy mogą liczyć na wiele rozwiązań ergonomicznych ułatwiających pracę jak schowki księgowe, automaty rozliczeniowe, księgowania okresowe czy na przykład automatyczny odczyt i dekretowanie wyciągów bankowych w sposób, który dla wielu może zastąpić oferowane przez banki kosztowne systemy obsługi płatności masowych.

Naszą ambicją jest szybkie reagowanie nie tylko na zmiany przepisów, ale również na uwagi klientów. Potwierdzić z pewnością to mogą najstarsi nasi klienci, którzy używają SFINKSa już niemal 30 lat!

Możliwości firmy to nie tylko SFINKS, ale również potencjał zespołu projektantów i programistów, dzięki któremu możemy wykonać w konkurencyjnej cenie i terminie aplikację na indywidualne życzenie klienta. Powstało wiele takich systemów, część zupełnie niezależnych a część rozwijających w kierunku indywidualnych potrzeb klienta podstawowe nasze systemy.

Klienci mają stałe wsparcie telefoniczne oraz internetowe, a w razie takiej potrzeby również bezpośrednio w swojej siedzibie. Co roku organizowane są spotkania szkoleniowo-konferencyjne dla użytkowników, które mają pomóc w wykorzystywaniu szybko przybywających możliwości programu.

Do dyspozycji klientów jesteśmy w naszym biurze PC-BEST ul.Cukrowa 49/2, 71-004 Szczecin, tel/fax 91 4882288
oraz w Świdniku (firma partnerska) PCBEST Świdnik ul. Kamińskiego 15/37, 21-040 Świdnik tel/fax 81 7512169.